Al onze auto's zijn voorzien van onderhoudsboekjes en of NAP/CARPAS-keuringsbewijs. De getoonde INTERNETPRIJS is de totale netto MEENEEMPRIJS. Wij raden u echter aan gebruik te maken van een van onze uitbreidingspakketten.
Dit pakket omvat een kleine onderhoudsbeurt en de re-conditionering van het exterieur en interieur. We voorzien het voertuig indien nodig van een nieuwe APK keuring.
Geen concours maar een echte rijder auto een echte klassieker /belegging die ieder jaar in prijs stijgt beter als geld op de bank.
Vetkuiven en petticoats worden niet meegeleverd, maar voor de rest ademt deze oldtimer het ware fifties-gevoel. Hoewel de auto uit 1968 komt, heeft hij maar 29323 kilometer gereden. De aandrijving van deze Triumph wordt verzorgd door een zescilinder benzinemotor en een handgeschakelde versnellingsbak.
Is deze fraaie vintage auto iets voor u? Neem dan snel contact op voor een afspraak of een proefrit!